slijedi put na Maltu

Hajduk u posljednjoj pripremnoj utakmici remizirao s Ukrajincima

Hajduk je odradio posljednju pripremu prije početka sezone.

U posljednjoj pripremnoj utakmici pred nastup u 1. kolu kvalifikacija za Europsku ligu, nogometaši splitskog Hajduka su u Slovenskim Konjicama odigrali 1:1 protiv ukrajinske Zorje iz Luhanska.

Hajduk je poveo u 40. minuti pogotkom Darka Nejašmića, a u 52. minuti konačnih 1:1 postavio je Abu Hanna.

Bila je to četvrta utakmica splitske momčadi na pripremama u Sloveniji, a bijeli su u ta četiri dvoboja ostvarili jednu pobjedu, jednom odigrali neodlučeno, a dvaput izgubili.

Momčad pod vodstvom Siniše Oreščanina svladala je s 2:1 Krilja Sovjetov iz ruske Samare, a potom su uslijedila dva poraza: 0:1 od slovenskog Aluminija i 1:2 od poljskog Slaska iz Wroclawa.

Hajduk će prvu utakmicu 1. kola kvalifikacija za Europsku ligu protiv malteške Gzire igrati u utorak, 9. srpnja, na Centenary Stadiumu u Ta' Qaliju. Utakmica će započeti u 18 sati po srednjoeuropskom vremenu.