izjednačili se s lokomotivom

Spektakularan preokret Hajduka u Koprivnici: Gubili do 88. i onda uzeli puni plijen!

Nogometaši Hajduka velikim su preokretom slavili u Koprivnici u sklopu 24. kola Prve HNL.

U sklopu 24. kola Prve HNL Slaven Belupo ugostio je Hajduk i u 57. minuti vodio 1:0 i imao igrača više. Vodstvo je trajalo do 88. minute, kada je uslijedio uragan Bijelih za preokret i velika tri boda.

U 57. minuti Juranović je neoprezno s leđa oborio igrača Slaven Belupa u svom šesnaestercu, a sudac Jović je odmah pokazao na bijelu točku i crveni karton igraču Hajduka. Precizan je bio Jelić.

gol expired Repovi nakon pobjede Hajduka u Koprivnici: Prijavljen pokušaj napada na suca i salve uvreda? divider

Savega 10 minuta kasnije Zirdum je napravio prekršaj za drugi žuti karton i brojčane snage na travnjaku su se izjednačile. Rezultat se nije mijenjao do 88. kada je uslijedio čudensi preokret.

Oba pogotka zabili su igrači s klupe. Najprije je Jurić glavom pogodio suprotni kut s lijeve strane kaznenog prostora Slavena, da bi Tudor sličnu stvar napravio u trećoj minuti sudačke nadoknade, ali sa suprotne strane.

Hajduk se pobjedom bodovno izjednačio s Lokomotivom, koja drži četvrto mjesto, posljednje koje dogodine vodi u Europu. Slaven Belupo je ostao 7.

gol expired Gorica slavila u Puli i skočila na 4. mjesto, trenerski debi iz noćne more za Igora Cvitanovića divider