MALO MU TREBA

Haaland u prvom nastupu za City pokazao što zna i pogotkom srušio Bayern

Manchester City savladao je minhenski Bayern rezultatom 1:0, a pogodak je postigao tko drugi nego Erling Haaland.

Jack Grealish i Erling Haaland (Foto: Afp)

Momčad Pepa Guardiole već na pripremama prezentira kakav stroj bi mogli biti u još jednoj sezoni. Naime, Manchester City savladao je u Green Bay njemačkog prvaka Bayern rezultatom 1:0, no vodeći se prikazanim na terenu je to moglo biti i puno uvjerljivije.

Jedini pogodak na susretu postigao je Erling Haaland, kojem je tek 12. minuta u dresu Građana bilo dovoljno da po prvi put napravi ono zbog čega su ga doveli.

Haaland pokazao što namjerava raditi u novom klubu

On se u svom stilu našao na pravom mjestu u pravo vrijeme te je iskoristio asistenciju Jacka Grealisha da bi savladao Neuera.

City je prijetio pa su se njihove prilike samo redale, dok Bayern nikako nije uspijevao napraviti nešto konkretnije. Iako je prvak engleske završio susret s čak 22 pokušaja prema golu, dok je Bayern upisao tek tri, spomenuti rezultat koji je Haaland postavio je ostao do kraja susreta.

Josip Stanišić i Gabriel Vidović ušli su u igru za Bayern u 77. minuti, no nisu napravili ništa zapaženije.

Najbolje trenutke ove utakmice odigrane po žestokom pljusku možete vidjeti OVDJE