SKANDAL U SRBIJI

Grobari se maskirali u fotografe i loptom gađali golmana Crvene zvezde

Nevjerojatne vijesti stižu iz Srbije.

U sklopu 11. kola Superlige Partizan je na svom stadionu odigrao 1:1 protiv Crvene zvezde.

Zbog koronavirusa najveći derbi srpskog nogometa prošao je bez gledatelja na tribinama, no loša organizacija utakmice rezultirala je skandalom.

Kako tvrdi srpski Sportklub, nekoliko navijača Partizana prerušilo se u fotografe i iza gola gledalo utakmicu, a u jednom trenutku loptom su pogodili Milana Borjana, golmana Crvene zvezde.

gol expired Bilić žestoko napao nositelje TV prava: Nogomet mora biti dostupan svima, to je sport radničke klase divider

Delegat utakmice prijavio je oba kluba Savezu, a navijači koji su gađali golmana izbačeni su sa stadiona na poluvremenu utakmice.

Nije jasno kako su navijači ušli na stadion jer su morali imati akreditacije određene medijske kuće, no nekoliko njih se snašlo i provociralo golmana.

gol expired Kakva malonogometna majstorija: Japanac čudesno zabio Barceloni divider

Na poluvremenu je navodno palo pomirenje između Borjana i navijača, Grobari su mu se ispričali, a on je ispriku prihvatio.

Disciplinska komisija je za deset dana i dva najveća kluba u Srbiji saznat će kazne za propuste.

Nakon 11 kola Crvena zvezda prva je s 31 bodom, a Partizan je treći s 23 boda.