važna pobjeda

Griezmann spasio Barcelonu od novog kiksa: Katalonci imaju isti broj bodova kao Real Madrid

Atletico ima čak deset bodova više.

U susretu 21. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nou pobijedila Athletic Bilbao 2:1 izjednačivši se s Real Madridom na drugom mjestu ljestvice.

Barca je teško stigla do pete pobjede u nizu. Lionel Messi je zabio u 20. minuti za 1:0, no gosti su izjednačili u 49. minuti nakon autogola Jordija Albe. Katalonci su do nove prednosti stigli u 74. minuti preko Antoinea Griezmanna.

Do kraja utakmice domaćin je uspio obraniti minimalno vodstvo za važna tri boda.

gol expired Peta pobjeda zaredom za Kovačev Monaco: Evo ih tik do PSG-a divider

U ranije odigranom susretu lider španjolskog prvenstva Atletico Madrid je na gostovanju pobijedio Cadiz sa 4:2.

Za Atletico su zabili Luis Suarez (28, 50-11m), Saul (44) i Koke (88), dok je oba gola za Cadiz zabio Alvaro Negredo (35, 71).

gol expired Hajdukovac je najskuplji nogometaš svoje zemlje: Transfermarkt ga istaknuo pred četiri milijuna fanova divider

Šime Vrsaljko je za goste igrao drugo poluvrijeme, dok Ivo Grbić nije nastupio.

Utakmice Getafe - Alaves, te Granada - Celta završile su bez golova.

Atletico sada vodi sa 50 bodova, 10 više od Barcelone i Real Madrida, a Sevilla je četvrta sa 39 bodova.