Lille na vrhu

Peta pobjeda zaredom za Kovačev Monaco: Evo ih tik do PSG-a

Klub iz Kneževine na sjeverozapadu Francuske došao je do nova tri boda.

U susretu 22. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco, kojeg vodi Niko Kovač, je na gostovanju pobijedio Nantes sa 2:1 ostvarivši petu uzastopnu pobjedu.

Golove za momčad iz Kneževine zabili su Guillermo Maripan (45) i Kevin Volland (60), dok je strijelac za Nantes, koji je od 74. minute igrao bez isključenog Nicolasa Paliosa, bio Renaud Emond u 83. minuti.

Kovačeva momčad je mogla i uvjeljivije slaviti, ali su njegovi igrači još dva puta gađali okvir gol. U 18. minuti Sofiane Diop, a u 70. i Aurelien Tchouameni.

gol expired Veliko iznenađenje u Francuskoj: Jedan od najlošijih klubova šokirao PSG! divider

Monaco je ostao na četvrtom mjestu sa 42 boda, šest manje od vodećeg Lillea koji je preuzeo vodstvo na ljestvici nakon pobjede protiv Dijona sa 1:0.

Pogodak odluke zabio je Yusuf Yazici u 29. minuti. Za domaći sastav cijeli je susret odigrao hrvatski reprezentativac Domagoj Bradarić.