Domaći prvoligaš Hajduk ove zime je bio vrlo zaposlen, Bilima su pristupili Lukas Grgić, Dino Mikanović i konačno Francisco Ferreira Ferro, a navijači, koje ne sumnjamo zanima kako će se njihova nova pojačanja predstaviti, mogli bi već protiv Gorice saznati kakve su igrače doveli.
Tri vijesti o kojima se priča
Lukas Grgić mogao je debitirati već protiv Šibenika, ali je zbog stare suspenzije morao odgoditi svoju premijeru za ovu subotu u 15 sati i okršaj s Goričanima u HNL-u. Na tom susretu trener Valdas Dambrauskas moći će računati i na svježe pristigle Dinu Mikanovića, ali i Portugalca Ferra koji je jučer službeno predstavljen po dolasku iz Lisabona.
Jan Mlakar ostaje u Hajduku: Menadžer otkrio koliko je Jakobušić tražio za njega
Protiv Gorice neće biti Vukovića i Fossatija, koji nemaju pravo nastupa zbog kartona pa se nekako čini kako je iz novog terceta najbliži prvom startu za Hajduk Lukas Grgić.