prošao RB Leipzig

Kramarić nastavio golgeterski niz, Hoffenheim šokantno zaustavljen u DFB Pokalu

Andrej Kramarić zabio je pogodak, ali njegov Hoffenheim nije uspio proći dalje u DFB Pokalu.

Nogometaši Greuther Furtha priredili su iznenađenje pobijedivši u dvoboju 2. kola njemačkog Kupa Hoffenheim sa 7:6 nakon izvođenja jedanaesteraca.

Susret je završio 2:2, a Furth je u sudačkoj nadoknadi imao kazneni udarac za pobjedu, ali je Seguin bio neprecizan.

Hoffenheim je poveo u 13. minuti golom Andreja Kramarića, no u 21. minuti je izjednačio Ernst. Meyerhofer je u 47. minuti doveo goste u prednost, no samo tri minute kasnije Akpoguma je sve vratio na početak.

Kramarić je bio siguran i prilikom izvođenja jedanaesteraca, a pobjednik je razriješen tek u devetoj seriji. Kod domaćina promašili su Vogt, Bogarde i Nuhu, a za goste Bauer i Ernst.

RB Leipzig je rutinski stigao do gostujuće pobjede protiv Augsburga s 3:0. Strijelci za goste bili su Orban (11), Poulsen (75) i Angelino (83).

Koln je preskočio Osnabruck pogotkom Modestea u sudačkoj nadoknadi prvog dijela. Schalke je napokon našao neku žrtvu porazivši Ulm sa 3:1.

gol expired Nakon najljepše sportske priče godine rukometašice se vraćaju u surovu realnost divider

Momčad iz Gelsenkirchena u prvenstvu nije nikoga dobila već 29 utakmica, no u Kupu im ide bolje. Pobjedu Schalkeu donijeli su Serdar (27) i Raman (51, 62), dok je pogodak za Ulm zabio Reichert u 82. minuti.

Večers su na rasporedu još četiri utakmice, a sastaju se Eintracht Braunschweig - Borussia Dortmund, Union Berlin - Paderborn, Elversberg - Borussia M'gladbach i Dynamo Dresden - Darmstadt 98.

REZULTATI:

Ulm - Schalke 1-3 (Reichert 82 / Serdar 27, Raman 51, 62)
Hoffenheim - Greuther Fürth 6-7 11m, 2-2 (KRAMARIĆ 13, Akpoguma 50 / Ernst 21, Meyerhofer 47)
Koln - Osnabruck 1-0 (Modeste 45+1)
Augsburg - RB Leipzig 0-3 (Orban 11, Poulsen 75, Angelino 83)

gol expired Zubčić osvojio nove bodove u Svjetskom kupu, Kristoffersen čudesnom vožnjom upisao pobjedu divider