Novi kiks Katalonaca

Granada iskoristila igrača više i izbila bodove Barceloni minutu prije kraja regularnog dijela utakmice

U susretu 20. kola španjolskog nogometnog prvenstva Granada i Barcelona igrale su 1-1 (0-0).

Barcelonu je u vodstvo doveo Luuk de Jong udarcem glavom u 57. minuti nakon ubačaja Danija Alvesa, a bod domaćima spasio je Antonio Puertas snažnim udarcem iz blizine u 89. minuti. Granada je tako iskoristila igrača više na terenu kojega je imala od 80. minute kada je isključen Gavi.

Barcelona je ostala šesta na ljestvici sa 32 boda, koliko ima i peti Atletico, a 14 manje od vodećeg Reala iz Madrida. Granada je 12. sa 24 boda.

Ranije u subotu je Real Sociedad na svom terenu također sa 1-0 (1-0) nadigrao Celtu golom Oyarzabala (13), dok je posljednji Levante stigao do prve pobjede u sezoni svladavši na svom terenu Mallorcu sa 2-0 (0-0).

U subotu će još igrati Real Madrid i Valencia.