Uvjerljiva pobjeda

Pogledajte golove Rijeke: Murić zabio s bijele točke, Lepinjica povećao prednost glavom

Rijeka je pobijedila Goricu s 2:0 u prvoj utakmice nove sezone.

Prvi pogodak Rijeke u novoj sezoni HT Prve lige postigao je Robert Murić s bijele točke u 20. minuti susreta.

Nakon jednog duela u gostujućem šesnaestercu, Nasiru Moro srušio je Roberta Mudražiju, a glavni sudac utakmice Ivan Vučković pokazao je na bijelu točku i dao žuti karton braniču Gorice.

Bunili su se igrači Gorice, smatrali su da je to prestrogo dosuđeni jedanaesterac, ali nakon VAR provjere glavni sudac je samo potvrdio odluku.

Iako su gosti odlično otvorili nastavak susreta, nekoliko puta opasno zaprijetili, ipak je Rijeka zabila pogodak. Na 2:0 povećao je Ivan Lepinjica glavom nakon ubačaja iz kuta u 54. minuti susreta.