praznik nogometa u zagorju

Imamo golove s utakmice o kojoj priča cijela Hrvatska: Pala nestvarna 22 pogotka, Rihtar zabio šest komada

Stigli su pogoci s povijesne utakmice Hrvatskog kupa u kojem smo vidjeli 22 pogotka.

Na nevjerojatan način započelo je novo izdanje Kupa Hrvatske. U susretu Gaja Mače iz Zagorja i Like 95 iz Korenice pala su čak 22 pogotka, od čega ih je 20 zabio domaćin.

Najviše se istaknuo Bruno Rihtar, koji je zabio šest golova na susretu, Martin Saban zabio je pet, dok je Davor Iskrić zabio "samo" hat-trick.

Već u 29. minuti bilo je 9:0, a na poluvrijeme se otišlo s 10:2. U istom ritmu nastavilo se i u nastavku pa su domaćini do kraja zabili još 10 golova.

Nema sumnje da će ova pobjeda ostati u pamćenju kao jedna od najvećih u povijesti zagorskog kluba, osnovanog još 1928. pod imenom NK Rudar.

gol expired Ramos urnebesnom fotkom čestitao Modriću 35. rođendan: "Djedica nastavlja skupljati godine" divider