Golijada u Münchenu

Sjajna utakmica: Akrobatski gol Müllera izazvao delirij na Allianz Areni

Bayern je pobijedio Werder 4:2 u 19. kolu Bundeslige...

Thomas Müller slavi gol sa suigračima (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U 19. kolu Bundeslige vodeći Bayern je u nedjelju na domaćem terenu protiv Werdera slavio sa 4-2, a po dva gola zabili su Robert Lewandowski i Thomas Mueller.

VIDEO Bayern - Werder 4:2

Werder, koji se bori za opstanak, pružio je hrabru partiju na Allianz Areni. Gosti su poveli u 25. minuti pogotkom Jeromea Gondorfa. Bayern je uspio poravnati do poluvremena, a strijelac je u 41. minuti bio Thomas Mueller.

Bavarci očekivano stižu u vodstvo u 63. minuti golom Lewandowskog, ali to nije pokololebalo igrače Werdera, koji su uspjeli izjednačiti na 2-2 u 74. minuti. Nakon kornera kojeg je izveo Max Kruse loptu je u vlastitu mrežu poslao stoper Bayerna Niklas Suele.

Nadu Werdera u pozitivan ishod slomili su Lewandowski i Mueller, koji su pogocima u 76. i 84. minuti donijeli pobjedu Bayernu.

Dan ranije Leipzig je izgubio na gostovanju u Freiburgu sa 1-2, dok je Eintracht iz Frankfurta, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, ostvario vrijednu 3-1 pobjedu na gostovanju kod Wolfsburga.

Večeras Pjacin Schalke dočekuje Hannover.