tko će drugi

Barcelona nakon dosta muke svladala Levante: Messi spasio Katalonce

Barcelona je minimalnom pobjedom došla do pete prvenstvene pobjede sezone u 11 utakmica.

U posljednjem susretu nedjeljnog programa 13. kola španjolske Primere Barcelona je na Camp Nou protiv Levante slavila sa 1:0 golom Lionela Messija u 76. minuti.

Barcelona dugo lomila otpor 18. momčadi Primere, a napokon je uspjela kada je Frenkie de Jong ukrao loptu protivnicima u njihovoj polovici, pa uposlio Messija koji je savršeno pogodio uz vratnicu.

Barcelona je u završnici utakmice opasno živjela kada je sudac pregledavao snimku zbog mogućeg penala za Levante, ali na kraju ga ipak nije dosudio.

gol expired Novi kiks PSG-a: Lyon slavio na Parku prinčeva nakon 13 godina, Neymara iznijeli na nosilima divider

Real Sociedad je u nedjelju na svom terenu protiv Eibara odigrao 1:1.

Bio je to šesti remi u nizu Real Sociedada, koji je na vrhu ljestvice bodovno poravnat sa Atletico Madridom, oba kluba imaju po 26 bodova, ali Atletico ima dvije utakmice manje.

Real Sociedad je poveo prekrasnim pogotkom Andera Barrenetxea u 20. minuti, a izjednačenje gostima donio je Sergi Enrich (65).