odlična najava za SP

Francuska razbila Italiju, sjajan pogodak Dembelea

Francuska je uvjerljivo svladala Italiju u pripremnoj utakmici za Svjetsko prvenstvo.

Ousmane Dembele (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Francuska je u prijateljskoj utakmici uoči Svjetskog prvenstva u Nici s 3:1 pobijedila Italiju, koja neće nastupiti u Rusiji.

Tricolori su poveli već u osmoj minuti golom Samuela Umtitija koji je dočekao odbijanu loptu i pospremio je u mrežu.

Na 2:0 povisio je Antoine Griezmann iz jedanaesterca u 29. minuti, a Leonardo Bonucci je u 36. smanjio na 2:1.

Drugo poluvrijeme obilježio je krilni igrač Barcelone Ousmane Dembele. Na samom početku nastavka sjajnom varkom je izbacio dvojicu i pogodio gredu, a u 63. minuti je bio precizniji: lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio je suprotne rašlje Salvatorea Sirigua i postavio konačni rezultat.

Francuska glasi za jednog od najvećih favorita prvenstva, a smješteni su u skupinu C s Australijom, Peruom i Danskom.

VIDEO ---------> Francuska - Italija 3:1