muk na stadionu

FOTO Stravične scene u Koprivnici: Banić nokautirao suigrača, hitno je prevezen u bolnicu

Đuro-Giulio Đekić nastradao je u sudaru sa svojim vratarom Banićem, hitno je prevezen u bolnicu.

Maloča zove liječničku službu (Foto: Željko Hajdinjak/Cropix)

Igrala se 20. minuta susreta u Koprivnici između domaćeg Slaven Belupa i gostujuće Gorice, pri rezultatu 0:0 gostujući vratar Banić istrčao je iz šesnaesterca u namjeri da izbije loptu, ali njegovo istrčavanje završilo je tragično po mladog Đuru-Giulija Đekića.

Naime, Banić u silovitom naletu nije primjetio Đekića i svom snagom ga je pogodio koljenom u glavu. Đekić je ostao nepomično ležati, pritrčali su mu suigrači i domaćini, primili se za glavu i brže-bolje pokazivali sucu Lovriću da je situacija ozbiljna.

Lovro Majer VIDEO Majer asistent u pobjedi Wolfsburga: Stuttgart srušio Bayern i ugrozio im drugo mjesto divider

Odmah je utrčala liječnička služba, prekid je trajao pet minuta, a mladi Đekić je završio na nosilima i iznesen je sa terena uz pljesak publike. Utakmica je nakon toga nastavljena, a ozlijeđenog igrača zamijenio je Valentino Majstorović.

Nakon poluvremena, komentator MaxSporta je objavio sretne vijesti – Đekić je u bolnici i stabilno je. Prema prvim informacijama, Srbin ima višestruke prijelome kostiju lica.

Đuro-Giulio Đekić Đuro-Giulio Đekić (Foto: Željko Hajdinjak/Cropix)