Odigrao dobru utakmicu

FOTO Perišić nakon Istre pohvalio igrača Hajduka koji je dočekan s dosta skepse

Leon Dajaku je upisao asistenciju za Hajduk u pobjedi protiv Istre 1961.

Ivan Perišić na klupi Hajduka (Foto: Ante Cizmic/Cropix)

Hajduk je pobjedom protiv Istre 1961 (1:0) barem privremeno preuzeo prvo mjesto na ljestvici, a po prvi put od povratka na Poljud u zapisniku se našao i Ivan Perišić što je izazvalo oduševljenje među navijačima.

Hrvatski nogometni reprezentativac je, posve očekivano, cijelu utakmicu odgledao s klupe, no sve smo bliže njegovu povratku nakon teške ozljede koljena.

To ga nije spriječilo da pomogne suigračima s nekoliko savjeta, a nakon susreta oglasio se na Instagramu i pohvalio jednog igrača koji je s dosta skepse stigao na Poljuda:

To je Leon Dajaku, koji je u igru ušao na poluvremenu i samo koju minutu kasnije upisao asistenciju za pogodak Filipa Krovinovića, koji je skrenuo loptu u gostujuću mrežu za, pokazat će se kasnije, jedini pogodak na susretu:

"Dobra utakmica, mladiću. Samo tako naprijed", poručio je Perišić nekoć talentiranom nogometašu Bayerna koji je na Poljudu prekinuo golgeterski post koji je trajao više od 600 dana.

Ove sezone u 19 susreta skupio je četiri pogotka i tri asistencije za Hajduk u HNL-u.

Ivan Perišić Ivan Perišić (Foto: Ivan Perišić/Instagram)