Težak tjedan za Plave

FOTO Dinamo se oglasio nakon novog potopa: Napisali su samo tri riječi

Dinamo je upisao dva teška poraza od Bayerna i Slaven Belupa u istom tjednu.

Sandro Kulenović (Foto: Sanjin Strukic/Pixsell)

Dinamo je doživio novi potop! Nakon što su dobili devet komada od Bayerna (9:2) na otvaranju Lige prvaka, sada su primili i četiri pogotka od Slaven Belupa (4:1) u SHNL-u.

Malo tko je očekivao takav ishod utakmice, naročito kada je Bruno Petković doveo Plave u vodstvo, no Farmaceuti su itekako bili opasni. Nizali su šansu za šansom, spašavao je goste Ivan Nevistić, a onda su probili Dinamo pred sam kraj prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu Slaven je zabio još tri pogotka i tako upisao prvu ligašku pobjedu, a nakon teškog posrtaja Dinamo se kratko oglasio porukom na službenim kanalima:

"Poraz u Koprivnici", napisali su iz Dinama.

Slaven Belupo - Dinamo VIDEO Pogledajte kako je Slaven Belupo šokirao Dinamo divider

Walter Mazzari Insajder otkriva: Dinamo ima tri kandidata za klupu, ponuđen im je poznati trener iz Italije divider

Slaven Belupo - Dinamo VIDEO Potpuni potop Modrih u Koprivnici, Slaven osramotio obranu Dinama za prvu pobjedu ove sezone divider