Perišić igrao cijeli susret

Everton golčinom iznenadio Tottenham i pobjegao iz opasne zone: Sudac pokazao dva crvena

Na susretu Evertona i Tottenhama pala su dva crvena kartona.

Everton (Foto: Afp)

Nogometaši Evertona i Tottenhama (1:1) podijelili su bodove u susretu 29. kola engleske Premier lige.

U 58. minuti dvoboja domaćini su ostali s igračem manje, Abdoulaye Doucoure je dobio izravan crveni karton, jer je nasrnuo na Harryja Kanea. Nakon jednog duela krenulo je naguravanje, a onda je Doucoure izgubio živce i udario engleskog napadača u glavu.

Mario Božić Preminuo bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine: Imao je samo 39 godina divider

Upravo je Kane deset minuta kasnije bio precizan s bijele točke za vodstvo, ali pred sam kraj utakmice vidjeli smo pravu dramu. Prvo je Lucas Moura dobio izravan crveni karton u 88. minuti, a dvije minute kasnije Everton je izjednačio pogotkom Keanea.

Ivan Perišić odigrao je svih 90 minuta za Tottenham.

S ovim bodom Everton je, barem nakratko, pobjegao iz opasne zone, sada su na 15. mjestu prvenstvene tablice s 27 bodova. Tottenham je na četvrtom mjestu s 50 bodova, ali i dvije utakmice više od svojih konkurenata, Manchester Uniteda i Newcastlea.