ludnica brage i leicestera

Kramarić zabio za potvrdu pobjede i europsko proljeće Hoffenheima

Andrej Kramarić zabio je za potvrdu pobjede Hoffenheima kojom je njemački klub osigurao europsko proljeće.

Nogometaši Hoffenheima osigurali su "europske proljeće" nakon što su u susretu 4. kola L skupine Europske lige na gostovanju pobijedili Slovan Liberec sa 2:0 i tako upisali četvrtu pobjedu.

Pobjedu njemačkom sastavu donijeli su Baumgartner golom u 77. minuti, te naš Andrej Kramarić koji je u 89. minuti realizirao kazneni udarac.

Bio je drugi Kramarićev pogodak u posljednja dva susreta otkako se vratio na teren nakon što se oporavio od koronavirusa.

U drugom susretu iz ove skupine Crvena zvezda je na gostovanju pobijedila Gent sa 2:0 golovima Petrovića (1) i Milunovića (58).

Hoffenheim ima 12 bodova, Crvena zvezda devet, Slovan tri, a Gent je bez bodova.

U skupini H Lille i Milan su odigrali 1:1, nakon što su Francuzi u prošlom kolu slavili na San Siru sa 3:0.

gol expired Utakmica nabijena emocijama: Maradonin Napoli pobijedio Rijeku koja je ostavila dobar dojam divider

Lider Serie A poveo je u 46. minuti golom u Castilleja, a izjednačio je Bamba u 65. minuti. Domagoj Bradarić nije igrao za Lille, dok je Ante Rebić za goste igrao do 61. minute.

U drugom susretu Sparta je pobijedila Celtic sa 4:1 nakon čega je škotski velikan ostao bez izgleda za prolaz.

Za praški sastav zabili su Hancko (26), Juliš (38, 80) i Plavšić (90+4), dok je pogodak za goste postigao Edouard (15).

Na ljestvici vodi Lille s osam bodova, Milan ima sedam, Sparta šest, a Celtic bod.

U skupina G Zorja je priredila iznenađenje porazivši u Ateni AEK sa 3-0 nakon što su Grci u prvom susretu slavili sa 4:1.

Golove za goste postigli su Gromov (61), Kabaev (75) i Jurčhenko (86-11m). AEK je od 49. minute igrao bez isključenog Šakova. Marko Livaja je igrao cijeli susret za AEK, dok Lovro Cvek nije nastupio za goste zbog ozljede.

gol expired Dinamo razbio Austrijance u drugom poluvremenu: Modri na korak od drugog kruga Europske lige divider

U drugom susretu Braga i Leicester City su odigrali 3:3. Portugalci su vodili 1:0, 2:1 i 3:2, no Leicester se tri puta vraćao.

Golove za Bragu zabili su Al Musrati (4), Paulinho (24) i Fransergio (90), a za goste Barnes (9), Thomas (78) i Vardy (90+5).

Na ljestvici vodi Leicester City sa 10 bodova, Braga ima sedam, a AEK i Zorja po tri boda.

U skupini J Royal Antwerp, kojeg vodi Ivan Leko, je na gostovanju pobijedio LASK sa 2:0, uzvrativši Austrijancima za domaći poraz 0-1.

Golove za goste zabili su Refaelov (52) i Gerkens (83). Za LASK je do 73. minute igrao Petar Filipović

U drugom susretu večeras se sastaju Tottenham i Ludogorec.

Na ljestvci vodi Royal Antwerp s devet bodova, dok Tottenham i LASK imaju po šest bodova. Ludogorec je na nuli.

gol expired Argentina se oprostila od Maradone: Stotine tisuća ljudi ispratile Diega na vječni počinak divider