Gol u 120. minuti

Senzacija u Londonu: Olympiacos nakon neviđene drame u produžecima izbacio Arsenal

Nogometaši Olympiacosa izborili su plasman u osminu finala Europske lige nakon što su uzvratnom susretu šesnaestine finala u Londonu nakon produžetaka pobijedili Arsenal s 2:1 i tako nadoknadili domaći poraz 0:1.

Arsenal je prošlog tjedna u Pireju slavio s 1:0 i činilo se da neće imati problema u uzvratu. Međutim, Grci su na Emiratesu odigrali sjajno i zasluženo idu dalje.

Junak utakmice bio je Youseff El Arabi, koji je postigao pogodak za prolaz u 120. minuti utakmice.

Olympiacos je nakon 90 minuta igre pobijedio s 1:0 golom Pape Abou Cissea u 53. minuti. Grci su time poravnali rezultat prvog dvoboja, pa je susret nastavljen produžecima.

gol expired Prošlogodišnji hit Lige prvaka ispao iz Europske lige, nevjerojatan potez Delija i ludnica u Glasgowu divider

Kada je Pierre-Emerick Aubameyang prekrasnim škaricama zabio za 1:1 u 113. minuti, izgledalo je da će se Topnici provući. No u sudačkoj je nadoknadi Georgios Masouras sjajno ubacio u kazneni prostor, a El Arabi pored domaćih stopera zabio za 2:1.

U preostalom vremenu Aubameyang je imao zicer za 2:2 i prolaz, ali je pucao pored gola i grčko slavlje moglo je početi.

Renato Kelić - 2 Nakon 12 godina vratio se kako bi pomogao kultnom klubu: ''Hrvatski nogomet nas zaslužuje'' divider