čemu?

Haaland zabio pet golova, a onda mu je Guardiola zatvorio vrata povijesti

Erling Braut Haaland je bio blizu povijesti, no Guardiola je mislio drugačije.

Erling Haaland (Foto: Afp)

Nogometaši Manchester Cityja prošli su u četvrtfinale Lige prvaka. City je u 57. minuti zabio za 6:0, a to je bio znak da je Haaland blizu pisanja povijesti u Ligi prvaka.

Sjajni Norvežanin je u 57. minuta zabio pet golova i takao se izjednačio s Lionelom Messijem i Luis Adrianom koji su jedini zabili pet golova u jednoj utakmici Lige prvaka.

Joško Gvardiol i Erling Haaland Haaland uništio RB Leipzig: Gvardiol i društvo doživjeli najteži poraz u povijesti divider

Leipzig je izgledao nokautirano u Ligi prvaka, šesti gol Haalanda je visio u zraku, no Pep Guardiola ga je odlučio izvaditi.

Haaland bi šestim golom ispisao povijest nogometne Lige prvaka kao jedini igrač koji je zabio šest golova u jednoj utakmici.