Sramota!

VIDEO Englezi zgroženi ponašanjem navijača na utakmici protiv BiH: Svukao hlače pa učinio ovo

Engleska je pobijedila BiH (3:0), a za susjede je debitirao bivši hrvatski reprezentativac Nikola Katić.

Harry Kane (Foto: Afp)

Aktualni europski doprvaci Englezi svladali su Bosnu i Hercegovinu (3:0) u prijateljskom susretu odigranom u Newcastleu.

Bila je to premijera Sergeja Barbareza na izborničkoj funkciji, susjedi su izdržali prvo poluvrijeme koje je završilo bez golova (0:0), a onda je u 60. minuti pao pogodak iz kaznenog udarca.

Precizan je bio Cole Palmer, a do kraja susreta pala su još dva pogotka. Prvo je zabio Trent Alexander-Arnold u 85. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Harry Kane u 89. minuti.

Ipak nakon susreta dosta se priča o sramotnom ponašanju engleskog navijača u prvim redovima domaće tribine. Svukao je hlače i obrisao stražnjicu zastavom Sunderlanda, što je zgrozilo engleske medije.

Dodajmo kako je u susretu za BiH debitirao bivši hrvatski nogometni reprezentativac Nikola Katić, koji je odigrao svih 90 minuta. Također, priliku je dobio i branič Rijeke Stjepan Radeljić.