zasuli teren

Eintracht prosuo važnu pobjedu, navijači neobičnim incidentom prekinuli utakmicu

Rebić i Brekalo podijelili su bodove u susretu njihovih klubova.

U posljednjoj utakmici 30. kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg i Eintrachta iz Frankfurta igrali su 1:1 (0:0).

Goste je u vodstvo doveo De Guzman (78), a bod domaćima spasio je Brooks (90).

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je za Eintracht od 69. minute, dok je Josip Brekalo ostao na klupi Wolfsburga. Rebiću su u 90. minuti nogometaši Wolfsburga ukrali loptu i pokrenuli kontru iz koje je pao gol.

Utakmica je na samom početku prekinuta zbog neobičnog navijačkog incidenta - zasuli su teren gumenim lopticama, a čišćenju su se pridružili suci i igrači. Razlog ovog poteza je prosvjed protiv igranja bundesligaških utakmica ponedjeljkom, umjesto u tradicionalnim terminima vikendom.

Četvrti Eintracht sada ima 53 boda, osam manje od trećeg RB Leipziga, a dva više od pete Borussije iz Mönchengladbacha, dok je Wolfsburg deveti sa 46 bodova, koliko ima i osmi Werder. Eintracht je ovim remijem propustio priliku učvrstiti se na četvrtom mjestu koje vodi u Ligu prvaka.

Na vrhu je Bayern sa 70 bodova, jednim više od druge Borussije iz Dortmunda.