Ludnica na jugu Engleske

Ušao s klupe pa zabio dva gola i asistirao: Preokret Uniteda na krilima legendarnog napadača!

Domaćini su na poluvremenu imali dva pogotka prednosti, ali onda je u igru ušao urugvajski majstor.

U 10. kolu engleske Premierlige utakmica između Southamptona i Manchester Uniteda završila je rezultatom 2:3 nakon što su domaćini sve do 60. minute imali dva pogotka prednosti.

Na krilima Jamesa Ward-Prowsea Southampton je u prvom dijelu stigao do velikog kapitala. U 23. minuti je Ward-Prowse asistirao Janu Bednareku za vodeći pogodak, a 10 minuta kasnije i sam se upisao u strijelce.

No, onda je trenera Uniteda Ole Gunnar Solskjaer povukao ključni potez - na poluvremenu je u igru uveo Edinsona Cavanija.

Asistencija i dva pogotka u 45 minuta

Urugvajski centarfor je u 60. minuti bio asistent za pogodak kojeg je postigao Bruno Fernandes, a u 74. je Cavani donio Crvenim vragovima izjednačenje.

Kada smo pomislili da će dvoboj završiti podjelom bodova, u drugoj minuti sudačke nadoknade ponovno se ukazao El Matador koji je ubačaj Marcusa Rashforda pospremio u mrežu za veliko slavlje gostiju.

Ova sezona za United je zasad iznimno loša pa ovaj trijumf predstavlja svojevrsni tračak nade da mogu uhvatiti korak s onim najboljima.