Juventus uvjerljiv

Rutineri Bianconeri: Dybala zabio golčinu, Mandžo asistirao Ronaldu

Juventus se bez problema obračunao s predzadnjom momčadi prvenstva.

Mario Mandžukić i Cristiano Ronaldo (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Donedavni napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić bio je asistent u rutinskoj pobjedi (3:0) talijanskog prvaka Juventusa protiv Frosinonea u utakmici 24. kola talijanskog prvenstva.

Golove za Juventus postigli su Dybala (6), koji je sjajno pogodio rašlje gola Frosinonea, Bonucci (17) i Cristiano Ronaldo (63), a Mandžukić je sudjelovao u akcijama kod drugog i trećeg gola.

Njegov udarac glavom u 17. minuti vratar Frosinonea Sportiello je odbio u gredu, ali je na odbijanac najbrže reagirao Bonucci i pospremio loptu u mrežu, da bi u 63. minuti odlično poslužio Ronalda prizemnom loptom s desnog krila nakon koje je Portugalac sa 10-ak metara pogodio za konačni rezultat.

Vodeći Juventus sada ima 66 bodova, 14 više od drugog Napolija, dok je Frosinone ostao 19. sa 16 bodova, dva manje od 17. Bologne i 18. Empolija.