Potez koji morate vidjeti

Juveu drama protiv Lazija: Strašan gol Dybale u sudačkoj nadoknadi koji bi mogao vrijediti naslova

U derbiju 27. kola talijanskog prvenstva Juventus je u subotu u gostima pobijedio Lazio sa 1-0, a strijelac je bio Paulo Dybala u sudačkoj nadoknadi (90+3).

Paulo Dybala (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Dybala je pogodio iz nemoguće situacije, iz ležećeg položaja. Mario Mandžukić, koji je za Juve igrao do 72. minute, imao je jednu prigodu, u devetoj minuti je pucao glavom, ali je lopta otišla iznad gola.

U prvoj utakmici 27. kola nogometaši SPAL-a su pred svojim navijačima u Ferrari pobijedili Bolognu s minimalnih 1-0 i privremeno pobjegli iz zone ispadanja.

Pogodak za petu prvenstvenu pobjedu SPAL-a postigao je Alberto Grassi u 48. minuti. Hrvatski nogometaš Lorenzo Šimić bio je na klupi za pričuve SPAL-a do 89. minute, kada je na desnom boku zamijenio Lazzarija.