Ostali nisu izrazili želju

Kompletirano kolo u Drugoj HNL: Dva bivša prvoligaša glavni kandidati za plasman u Prvu ligu

Dubrava je kao gost pobijedila drugu momčad Osijeka i skočila na treće mjesto ljestvice Druge HNL.

Odigrana je posljednja utakmica 20. kola Druge HNL, a nogometaši Dubrave Tim Kabel su u gostima pobijedili drugu momčad Osijeka s 1:0.

Time je klub s istoka Zagreba zadržao korak s vodećim dvojcem lige. Od Varaždina ima šest bodova manje, dok mu drugi Rudeš bježi za jedan bod, ali Rudeš ima i jednu odigranu utakmicu manje (domaći sraz s Cibalijom ove srijede).

Dubrava je do pogotka vrijednog tri boda u Osijeku došla u 63. minuti kada je domaću mreži pogodio Džemal Ibiši. Posljednjih deset minuta gosti su morali igrati s igračem manje (drugi žuti karton Šarića u 80. minuti), ali su zadržali vodstvo.