VIDEO Drama na Anfieldu: Forlan šokirao Redse!

Atletico Madrid plasirao se u finale Europa lige zahvaljujući 'golu u gostima' Diega Forlana u 102. minuti...

Liverpool neće spasiti sezonu osvajanjem Europa lige. Zaustavljen je na korak od finala, u dvoboju s Atletico Madridom koji je zahvaljujući golu u gostima prošao dalje i 12. svibnja u Hamburgu borit će se za veliki trofej protiv londonskog Fulhama.

Španjolci su na Anfield stigli s prednošću od 1:0 iz prve utakmice, no ona je trajala samo do 44. minute, kada je Aquillani krasnim udarcem pogodio u donji desni kut i sve doveo na početak. Do kraja regularnog dijela susreta rezultat se nije mijenjao pa je dvoboj otišao u produžetke.

Nakon što je u 95. minuti Benayoun probio stranu i pogodio u suprotni kut, činilo se da će Liverpool noćas slaviti sa svojim navijačima, no gosti se nisu predali. Lijepu akciju u 102. minuti Urugvajac Diego Forlan pretvorio je u 'zlatni pogodak', dovoljan za ukupnu pobjedu.

Do kraja utakmice Redsi više nisu bili u stanju ozbiljno ugroziti gol gostiju i tako ostali bez posljednje prilike za osvajanje trofeja ove sezone.