Nezgodan udarac

VIDEO Domagoj Vida teško nastradao u zračnom duelu, bilo je krvi

Bešiktaš je preokretom stigao do tek druge pobjede u posljednjih osam susreta.

U posljednjoj utakmici 18. kola turske Süperlig nogometaši Bešiktaša na domaćem su terenu svladali Göztepe s 2:1.

Gostujući sastav je vodio 1:0 već od 3. minute kada je strijelac bio Ndiaye. Do poluvremena je domaćin uspio izjednačiti. U 31. minuti je Kanađanin Larin pogodio za 1:1, dok je nakon točno sat vremena igre Alžirac Ghezzal pogodio za konačnih 2:1.

Bešiktaš je do kraja strahovao za pobjedu jer je posljednjih deset minuta imao igrača manje na terenu (Rosier). Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida odigrao je cijelu utakmicu u obrambenom redu domaćina.

Inače, u posljednjoj minuti susreta Vida je zaradio težak udarac u zračnom duelu koji mu je raskrvario glavu.

Zračni duel Vide i Arslanagića možete vidjeti OVDJE.

Bila je ovo tek druga prvenstvena pobjeda Bešiktaša u posljednjih osam utakmica. U tom je razdoblju aktualni turski prvak upisao dvije pobjede, dva remija i čak četiri poraza.

gol expired Iznenađujući preokret u spektakularnom transferu, Kalinić rekao "ne" povratku u Hajduk? divider

Bešiktaš je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto ljestvice, dok je Göztepe ostao nisko, na pretposljednjem mjestu.