Teške noge?

Dobre vijesti iz Norveške: Bodo/Glimt kiksao u prvenstvu, a igrali u najjačem sastavu!

Bodo/Glimt remizirao je protiv Ham Kama rezultatom 2:2.

Nogometaši Bodo/Glimta odigrali su samo 2:2 na domaćem terenu protiv Ham Kama, u dvoboju 19. kola norveškog prvenstva.

gol expired VIDEO Nevjerojatna utakmica u Dortmundu: Do 89. minute izgledalo kao rutinska pobjeda, a onda nastupilo potpuno ludilo divider

Takav rezultat je kiks Bodo/Glimta koji lovi vodeći Molde na ljestvici, pogotovo znajući da je njegov subotnji suparnik 12. na ljestvici.

Bodo je dva puta vodio, a strijelac oba pogotka bio je Amahl William Pellegrino koji je zabio pogodak i hrvatskom prvaku Dinamu u prvom susretu play-offa Lige prvaka. Drugi pogodak Pellegrino je zabio iz jedanaesterca. Ham Kam je do boda stigao golom Kirkevolda u 86. minuti.

gol expired Hajduk dobio milijunsku ponudu Celtica za igrača s klupe, odluka pada uskoro? divider

Bodo uz utakmicu više ima četiri boda manje od Moldea.

Bodo je igrao utakmicu protiv Ham Kama u najjačem sastavu, identičnom kao protiv Dinama.

U srijedu se na maksimirskom stadionu igra uzvratna utakmica play-offa Lige prvaka između Dinama i Bodo/Glimta, a Norvežani u Zagreb dolaze s golom prednosti (1:0) iz prve utakmice.