Hrvatska kolonija

VIDEO Hrvati oduševili u debiju: Beljo ukrao loptu i lucidnim proigravanjem upisao asistenciju

David Čolina postigao je pogodak za Augsburg, a Dion Drena Beljo upisao asistenciju.

Slavlje Augsburga (Foto: Afp)

Borussija Dortmund i Augsburg sastali su se u 16. kolu Bundeslige. Gostujući Augsburg dobro je poznat našoj javnosti posljednjih tjedana nakon što su doveli dva mlada perspektivna Hrvata.

gol expired Juranović službeno predstavljen u novom klubu: ''Ostvario sam san, igrati ću u jednoj od najboljih liga svijeta'' divider

David Čolina je došao iz Hajduka, a Dion Drena Beljo iz Osijeka u bavarski grad udaljen 60 kilometara od Minhena. Bundesliga je krenula u petak nakon poduže pauze zbog Svjetskog prvenstva u Katru, a naši mladići odmah su dobili priliku zaigrati.

Slavlje Hajduka Hajduk na četiri boda od Dinama: Livaja donio preokret protiv Šibenika! divider

Westfalen nije impresionirao hrvatski duo, Beljo je u 40. minuti sjajno ukrao loptu i lucidnim proigravanjem pronašao suigrača Maiera koji je izjednačio rezultat na 1:1.

Beljinu asistenciju pogledajte OVDJE.

Par se prepustio strastima VIDEO Par se prepustio strastima uz stazu na reliju Monte Carlo, a oko njih navijači divider

Beljo je bio na travnjaku do 76. minute susreta, a Čolina je ušao u istoj minuti u igru. David se pak upisao u listu strijelaca, a trebalo mu je gotovo nevjerojatnih 60 sekundi da zabije prvijenac za Augsburg.

Nažalost sreća Ausburga nije dugo potrajala, Reyna u 78. minuti zabija za konačnih 4:3 i pobjedu svoje Borussije.