Utješni pogodak

VIDEO Beljo zabio velikom Bayernu: Vrhunska egzekucija, golman nije ništa mogao

Dion Drena Beljo postigao je pogodak za svoj Augsburg u porazu protiv Bayerna.

Dion Drena Beljo (Foto: Afp)

U dvoboju 2. kola Bundeslige Bayern je u Muenchenu svladao Augsburg s 3:1, a jedini gol za goste zabio je Dion Drena Beljo.

Beljo je ušao u igru u 66. minuti, a u 86. minuti je zabio za konačnih 1:3 na dodavanje Demirovića.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Mali bavarski derbi na Allianz Areni nije dobro počela za goste jer je branič Felix Udokhai u 32. minuti pogodio vlastitu mrežu, a Harry Kane je u 40. iz penala povećao na 2:0. Englez je u 69. minuti postigao svoj drugi pogodak na utakmici na dodavanje Daviesa za drugu pobjedu Bayerna.

Jan Mlakar Stigla službena potvrda, Hajdukov Slovenac seli u Italiju divider

Ranije su Mainz i Eintracht odigrali 1:1. Mainz je poveo golom Korejanca Lee Yae Sunga (25), a kada je u 40. minuti isključen Anagaur Knauff, činilo se da će domaći lako do bodova. No, u 91. minuti Egipćanin Marmoush je izjednačio. Hrvoje Smolčić je igrao do 80. minute, a Kristijan Jakić do 70. u momčadi iz Frankfurta.