ćorluka ide dalje

Dinamov protivnik u Europi ispao u osmini finala Kupa, za četiri dana ih čekaju Modri

Vedran Ćorluka odigrao je čitav susret za Lokomotiv iz Moskve koji se plasirao u četvrtfinale.

Suparnik zagrebačkog Dinama u 16-ini finala Europske lige, Krasnodar u svom je dugom nastupu u 2021. godini pretrpio i drugi poraz, ponovno na domaćem terenu, ovoga puta u osmini finala Ruskog kupa od Sočija sa 1:2 (0:0).

Gosti iz Sočija poveli su 2-0 golovima Zabolotnog (52) i Joaoizinha (67), da bi za Krasnodar smanjio Vilhena (81).

gol expired Inter pokazao tko je gazda u gradu: Asistencija Perišića u rušenju Milana divider

Prije tri dana Krasnodar je izgubio i u prvom susretu 16-ine finala Europske lige od Dinama sa 2:3, a uzvratni dvoboj igrat će se u četvrtak u Zagrebu od 21 sat.

gol expired Nijemci dobili pravu bitku za titulu: Leipzig protutnjao kroz Berlin i iskoristio kiks Bayerna! divider

Ranije u nedjelju je hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić bio strijelac za moskovski CSKA u 2:0 (1:0) domaćoj pobjedi protiv drugoligaša SKA-Habarovska. Vlašić je pogodio za konačnih 2:0 u 66. minuti nakon što je Ahmetov u 39. minuti doveo CSKA u vodstvo. Naš je reprezentativac igrao do 85. minute.

Vedran Ćorluka odigrao je čitav susret za Lokomotiv iz Moskve koji se plasirao u četvrtfinale Kupa 3:0 (1:0) domaćom pobjedom protiv Tambova.