Razlika se jako smanjila

Nijemci dobili pravu bitku za titulu: Leipzig protutnjao kroz Berlin i iskoristio kiks Bayerna!

Momčad Juliana Nagelsmanna nije dozvolila iznenađenje i u Berlinu je uvjerljivo slavila sa 3:0.

Nogometaši RB Leipziga na gostovanju su pobijedili berlinsku Herthu sa 3:0 u susretu 22. kola Bundeslige, smanjivši zaostatak za vodećim Bayernom na dva boda minusa.

Leipzig je iskoristio subotnji poraz Bayerna u Frankfurtu i približio se Bavarcima na samo dva boda minusa.

Gosti su poveli u 28. minuti golom Marcela Sabitzera na asistenciju Daniela Olma. Na 2:0 je povisio Nordi Mukiele u 71. minuti, a priču je zaključio Villi Orban u 84. minuti.

Leverkusen se spasio poraza u 94. minuti

U prvom nedjeljnom susretu Augsburg i Bayer Leverkusen su odigrali 1:1.

Domaćin je poveo u 5. minuti golom Floriana Niederlechnera, a u četvrtoj minuti sudačke nadoknade izjednačio je Edmond Tapsoba.