pred villarreal

Dinamo zabetonirao Lokomotivu na dno: Gvardiol i Atiemwen odveli Modre na vrh HNL-a

Važna pobjeda za Dinamo u borbi za naslov prvaka.

Nogometaši Dinama vratili su se na vrh ljestvice Prve HNL 2:0 (1:0) pobjedom na gostovanju u Kranjčevićevoj ulici protiv posljednje Lokomotive.

Strijelci za novi uspjeh Dinama bili su Gvardiol (30) i Atiemwen (69). Dinamo je rutinski upisao tri boda protiv ove sezne slabašne Lokomotive, prvi pogodak na utakmici Gvardiol je postigao u 30. minuti, nakon što je neometan primio loptu u suparničkom kaznenom prostoru ona mu je malo pobjegla, ali je potom klizećim startom uputio udarac sa 14 metara koji je iznenadio Hendiju.

gol expired Tko je Hrvat iz prvog sastava Bayerna: Pisalo se da će izabrati Njemačku, ali... divider

Pobjedu je potvrdio Atiemwen u 69. minuti, Jakić je uputio dugu loptu u kazneni prostor Lokomotive, tamo ju je Oršić spustio glavom točno u trk Atiemwenu koji je imao lagan zadatak zatresti mrežu.

gol expired Kovačev Monaco novom pobjedom grabi prema Ligi prvaka divider

Vodeći Dinamo sada ima 64 boda, dva više uz utakmicu manje od drugog Osijeka koji je ranije u nedjelju igrao 2:2 na gostovanju kod Slavena Belupa, dok je Lokomotiva ostala na dnu sa 20 bodova, četiri manje od osme Istre 1961 i devetog Varaždina.