Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Peripetije traju

Dinamovo novo rukovodstvo donijelo važnu odluku: Smijenili najodaniju suradnicu Zdravka Mamića

Predsjednica Uprave Dinama Vlatka Peras u klubu je već 25 godina, a novo vodstvo Dinama želi raskinuti suradnju s njom. Odnedavno ima i optužnicu, a kroz godine je bila jedna od najodanijih suradnica Zdravka Mamića.

S Maksimira se uživo u Dnevnik Nove TV s najnovijim informacijama vezanim uz ovaj slučaj javio reporter Ivan Forjan.

Izvršni odbor Dinama je smijenio Vlatku Peras, sve bi trebalo biti službeno potvrđeno na konferenciji za novinare koja će sutra održati na Maksimiru, ali sada se povlači pitanje njene bogate otpremnine.

Ona ima pomalo neuobičajeni ugovor - ako dobije otkaz, ima pravo na otpremninu veću od 500.000 eura, a to je nešto na što klub na čelu s aktualnim rukovodstvom neće pristati.

Tražio je Dinamo neovisno pravno mišljenje da se vidi što i kako dalje s Vlatkom Peras, a ja sam doznao da gospođa Peras nije spremna popustiti ni milimetra u ovoj priči pa bi sve skupa moglo dobiti sudski epilog.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍