Prva na Maksimiru

Dinamo saznao protivnika u Ligi prvaka: Čeka ih daleko gostovanje

Prva utakmica 2. pretkola Lige prvaka igra se u utorak, 25. srpnja na Maksimiru.

Dinamo (Foto: Goran Mehkek/Cropix)

Dinamo je saznao ime protivnika u Ligi prvaka. U 2. pretkolu elitnog klupskog natjecanja igrat će protiv kazahstanske Astane, koja je bila bolja od Dinamo Tbilisija.

Prva je utakmica završila rezultatom 1:1, a na uzvratu u gruzijskoj prijestolnici Astana je slavila s 2:1 i tako izborila dvomeč protiv aktualnog hrvatskog prvaka.

Joško Gvardiol i Erling Haaland Pada hrvatski i svjetski rekord: Joško Gvardiol pred potpisom ugovora! divider

Iako je gruzijska momčad povela u 22. minuti susreta pogotkom Camara, Astana je uspjela sve preokrenuti, i to u razmaku od samo dvije minute. Beysebekov je zabio za 1:1 u 50. minuti, a tek što su Gruzijci krenuli s centra, pao je i drugi pogodak.

U 51. minuti zabio je Darboe za 1:2, a do kraja utakmice rezutlat se više nije mijenjao.

Prva utakmica 2. pretkola Lige prvaka igra se u utorak, 25. srpnja na Maksimir od 20 sati, a uzvrat je na rasporedu tjedan dana kasnije.

Modri su objavili cijene ulaznica za utakmicu 2. pretkola, a navijači će morati izdvojiti 25 eura za zapadnu tribinu, a 10 eura za sjevernu tribinu.