Slovenci skoro iznenadili

Dinamo imao 2:0 pa umalo sve prosuo: Vratar spašavao Modre

Nogometaši Dinama odigrali su prvu prijateljsku utakmicu na pripremama u Sloveniji.

Dinamo na pripremama u Sloveniji (Foto: Marko Lukunic/Pixsell)

Nogometaši Dinama odigrali su 2:2 u prijateljskom susretu protiv Kopera na pripremama u Sloveniji.

Modri su imali 2:0 na semaforu, Topić je zabio u 21. minuti, a u 49. Marin je povećao vodstvo preciznim udarcem s bijele točke, a onda se dogodio potpuni pad. Slovenci su preko Krajinovića i Kočara u razmaku od samo pet minuta, od 61. do 66., zabili dva pogotka i umalo sve preokrenuli.

Luka Modrić i Dejan Lovren Mediji iz susjedstva o optužnici protiv Modrića i Lovrena: "Nezapamćen skandal, Hrvatska gori" divider

Nkada, udarna igla slovenskog sastava, je imao dvije čiste gol-prilike, išao je sam na vratara Danijela Zagorca, ali oba puta je bio uspješniji vratar Dinama.

Bila je ovo prva prijateljska utakmica zagrebačkog sastava na slovenskim pripremama, noge su teške, a i dosta prvotimaca tek se treba priključiti Modrima...