Jedan penal "poništen"

Derbi kola kulminirao tučnjavom igrača: Milan iz penala sredio Lazio

Rossoneri su uzeli tri boda i vratili se na poziciju koja vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Milan - Lazio (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U derbiju 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Lazio sa 1:0 ostvarivši prvu pobjedu u zadnjih pet kola.

Pobjednika je odlučio pogodak Francka Kessieja iz jedanaesterca u 79. minuti.

Kazneni udarac je skrivio Riza Durmisi oborivši Matea Musacchija. Zanimljivo, dvije minute ranije sudac Gianluca Rocchi je dosudio kazneni udarac za domaćine zbog igranja rukom, ali je nakon pregleda video snimke poništio svoju odluku. Dvije minute kasnije nije imao dvojbi.

Nažalost, utakmica je završila nemilim scenama i tučnjavom igrača pa će disciplinska tijeka imati pune ruke posla. Ivan Strinić nije nastupio za Milan, baš kao niti Milan Badelj za Lazio.