Počelo vrhunski, ali...

Neslavan debi bivšeg Vatrenog na klupi novog kluba: Vodio 2:0 kod kuće pa izgubio!

Danijel Pranjić, novi trener tuzlanske Slobode, nije dobro startao.

Danijel Pranjić (Foto: Goran Stanzl/Pixsell)

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Danijel Pranjić, koji je nedavno postao trener Slobode iz Tuzle, startao je porazom na klupi novog kluba.

Na stadionu Tušanj doputovalo je Sarajevo i slavilo, konačan rezultat bio je 2:3.

Utakmica je za Pranjića i njegove igrača počela odlično. U osmoj minuti prvi, u 14. i drugi pogodak i došli su do velike prednosti od 2:0.

No, gosti s Koševa nisu se predavali. U razmaku od dvije minute, od 33. do 35. postigli su dva pogotka i izjednačili rezultat, da bi u nastavku, u 73. minuti, Sarajevo zabilo za potpuni preokret, ostavivši Pranjića bez ijednog boda na početku avanture u Tuzli.