šesti u šest utakmica

Dani Olmo nastavio dominirati u dresu mlade Furije s nova dva pogotka

Dani Olmo bio je dvostruki strijelac u pobjedi mlade reprezentacije Španjolske u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo.

Olmo slavi pogodak (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U drugoj utakmici skupine 6 kvalifikacija za Europsko prvenstvo do 21 godine Španjolska je pred svojim navijačima slavila protiv Crne Gore rezultatom 2:0. Oba pogotka na susretu postigao je Dinamov najbolji igrač - Dani Olmo.

Olmo je zabio prvi pogodak u 3. minuti, a onda drugi u 12. minuti nakon jako lijepog udarca. To su mu bili peti i šesti pogodak u posljednjih šest utakmica u dresu mlade Furije.

Španjolska nakon dvije utakmice ima maksimalnih šest bodova, a sve bodove donio im je upravo Olmo. Podsjetimo, u prvom susretu skupine Španjolska je slavila 1:0 na gostovanju kod Kazahstana, a jedini gol zabio je Olmo, nakon što je sam izborio kazneni udarac.

Čini se da je samo pitanje vremena kada će Olmo postati standardni član A reprezentacije, te da je samo pitanje brojke na kojoj će Dinamo popustiti i prodati svojeg najboljeg igrača.