sve je jasno

Dani Olmo pojasnio proslavu gola o kojoj priča cijeli nogometni svijet

Mnogi su se pitali kakva je to proslava i ima li veze što je Olmo dugo čekao na registraciju u Barceloni.

Lamine Yamal i Dani Olmo (Foto: Profimedia)

Nogometaši Barcelone su nakon trećeg kola ostali jedina momčad s maksimalnim učinkom u novoj sezoni španjolske LaLige, a pobjednički pogodak za 2:1 na gostovanju kod Rayo Vallecana postigao je Dani Olmo u svom prvom seniorskom nastupu za katalonsku momčad.

Za izjednačenje se u 60. minuti pobrinuo Pedri. Barcelona je vjerovala da je već u 71. minuti došla do prednosti, ali je gol Roberta Lewandowskog poništen zbog prekršaja u začetku akcije. No, ono što nije uspjelo poljskom napadaču, u 82. minuti je napravio Olmo na asistenciju Laminea Yamala.

Olmo je gol proslavio na zanimljiv način. Nakon što je zabio pravio se da pokazuje sat na ruci. Mnogi su se pitali kakva je to proslava i ima li veze što je Olmo dugo čekao na registraciju u Barceloni.

No poslije dvoboja Olmo je pojasnio slavlje. Naime, kopirao je NBA zvijezdu Damiana Lillarda, koji tako slavi i pokazuje na sat. Aludirajući na to da je uvijek na pravom mjestu u zadnjim trenucima utakmice.

“Slavlje? Pokupio sam to od NBA igrača Damiana Lillarda”, otkrio je Olmo.

Video gola pogledajte OVDJE.

Martin Baturina Dinamo dobio konkretnu ponudu za Baturinu, ali nije onakva kakvoj su se nadali divider

Mesut Ozil Njemačka zvijezda zaradila milijune eura, a sada ga snimili kako usisava po džamiji divider

Dinamo u Ligi prvaka Dinamo večeras može i mora zaraditi silne milijune eura: Ovo se ne smije propustiti divider

Prati nas na Instagramu!
Smjena na Maksimiru! ⚽️

Tko će biti novi trener Dinama?✅️
Kakva bi to igra sudbine bila da Željko Sopić naslijedi Sergeja Jakirovića u Dinamu 👀

📸Ronald Goršić/CROPIX
Možda je to bila tema razgovora između Jakira i Kompanyja nakon utakmice? Nikad nećemo saznati... ⚽