Odradio kaznu

VIDEO Cristiano Ronaldo vratio se u momčad i odmah zabio gol: Pogledajte kako ga je proslavio

Cristiano Ronaldo zaigrao je od prve minute u dvoboju Europske lige Manchester United - Šerif.

Cristiano Ronaldo (Foto: Afp)

Nogometaši Manchester Uniteda pobijedili su Šerif s 3:0 u sklopu 5. kola Europske lige na Old Traffordu.

Od prve minute za Crvene vragove zaigrao je i portugalski nogometaš Cristiano Ronaldo, koji se vratio u momčad nakon odrađene suspenzije i to iskoristio na najbolji mogući način.

Iako mu je u 62. minuti dvoboja poništen pogodak zbog zaleđa, Ronaldo je dvadeset minuta kasnije zakucao loptu u mrežu modavske momčadi i to emotivno proslavio.

Zaradio je glasne ovacije navijača, a Ronaldo je ovim pogotkom "skinuo" dio nakupljenih frustracija zbog loših predstava u posljednje vrijeme. Sve je kulminiralo na utakmici protiv Tottenhama (2:0) u Premier ligi, kada je odbio ući u igru kao zamjena.

Lovro Majer VIDEO Lovro Majer rasparao protivničku mrežu, a onda se javio VAR divider

Osim toga, odšetao je u svlačionicu prije posljednjeg sučevog zvižduka, zbog čega je izbačen iz prve momčadi. Preskočio je tako prvenstveni susret protiv Chelseaja, ali već nekoliko dana kasnije priključio se prvoj momčadi.

Erik Ten Hag pružio mu je priliku od prve minute, a Portugalac mu se za to iskupio pogotkom u mreži Šerifa.

Pogodak Ronalda možete vidjeti OVDJE.

Nakon pet odigranih kola Manchester United je druga momčad skupine E sa 12 bodova, tri manje od vodećeg Real Sociedada. Potvrdili su prolaz dalje, a u posljednjem kolu će saznati hoće li krenuti od šesnaestine ili pak osmine finala Europske lige.