Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
sve na jednom mjestu

Copa America 2019: RASPORED svih utakmica po skupinama i u nokaut-fazi

Ovogodišnje izdanje Copa America održat će se od 14. lipnja do 7. srpnja u pet brazilskih gradova.

Copa America 2019. (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Utakmicom Brazil - Bolivija u noći s petka na subotu (2:30 sati, po hrvatskom vremenu) počinje 46. izdanje nogometnog prvenstva Južne Amerike, najstarijeg međunarodnog natjecanja na svijetu.

Ovogodišnje izdanje Copa America održat će se od 14. lipnja do 7. srpnja u pet brazilskih gradova. Bit će to peto izdanje Cope u Brazilu, a ove godine obilježava se 100. godišnjica prvog brazilskog slavlja na kontinentalnom prvenstvu.

Naslov prvaka na zadnja dva prvenstva Južne Amerike osvojio je Čile, a rekorder Copa Americe je Urugvaj sa 15 naslova prvaka.

Raspored utakmica nogometnog prvenstva Južne Amerike koje će se od 14. lipnja do 7. srpnja održati u Brazilu.

SKUPINA A (Brazil, Bolivija, Venezuela, Peru)

1. kolo:

14. lipnja, Sao Paulo
Brazil - Bolivija
15. lipnja, Porto Alegre:
Venezuela - Peru

2. kolo:

18. lipnja, Porto Alegre
Bolivija - Peru
18. lipnja, Rio de Janeiro:
Brazil – Venezuela

3. kolo:

22. lipnja, Salvador
Peru - Brazil
22. lipnja, Sao Paulo:
Bolivija - Venezuela

Standings provided by Sofascore LiveScore

SKUPINA B (Argentina, Kolumbija, Paragvaj, Katar)

1. kolo:

15. lipnja, Salvador:
Argentina - Kolumbija
16. lipnja, Rio de Janeiro:
Paragvaj - Katar

2. kolo:

19. lipnja, Sao Paulo:
Kolumbija - Katar
19. lipnja, Belo Horizonte:
Argentina - Paragvaj

3. kolo:

23. lipnja, Porto Alegre
Katar - Argentina
23. lipnja, Salvador:
Kolumbija - Paragvaj

Standings provided by Sofascore LiveScore

SKUPINA C (Urugvaj, Ekvador, Japan, Čile)

1. kolo:
16. lipnja, Belo Horizonte
Urugvaj - Ekvador

17. lipnja, Sao Paulo:
Japan - Čile

2. kolo:
20. lipnja, Porto Alegre
Urugvaj - Japan
21. lipnja, Salvador:
Ekvador - Čile

3. kolo:
24. lipnja, Rio de Janeiro:
Čile - Urugvaj
24. lipnja, Belo Horizonte:
Ekvador - Japan

Standings provided by Sofascore LiveScore

ČETVRTFINALE

27. lipnja, Porto Alegre:
A1 - trećeplasirani B ili C

28. lipnja, Rio de Janeiro:
A2 - B2

28. lipnja, Sao Paulo
B1 - C2

29. lipnja, Salvador
C1 - trećeplasirani A ili B

POLUFINALE

2. srpnja, Belo Herizonte
A1 / trećeplasirani B ili C - A2 / B2

3. srpnja, Porto Alegre
B1 / C2 - C1 / trećeplasirani A ili B

ZA 3. MJESTO
6. srpnja, Sao Paulo

FINALE

7. srpnja, Rio de Janeiro
 

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider