ako zbog ovog ispadnu iz lige...

Davljenik na krajnje bizaran način ostao bez gola: Snijeg zaustavio loptu na gol-liniji!

Bizarna situacija obilježila je susret davljenika Hannovera i Bayer Levekusena.

Lopta zapela u snijegu (Screenshot)

U nedjelju su odigrane dvije utakmice 25. kola njemačke Bundeslige, u kojima su pobjede nad davljenicima odnijeli Hoffenheim i Bayer Leverkusen. Potonje spomenuti Bayer slavio je u gostima kod Hannovera rezultatom 3:2, u susretu koji su obilježili snijeg i mećava.

Bayer je rano poveo 2:0 i činilo se da glatko plovi prema osvajanju tri boda. U konačnici je jedva slavio, a detalj koji je možda obilježio susret dogodio se u 33. minuti, kada je Hannover na krajnje bizaran način ostao bez pogotka.

Japanac Genki Haraguchi izbio je sam pred vratara Bayera, zaobišao ga i imao otvoreni šut prema golu. Lopta koju je uputio išla je ravno prema sredini kluba, ali je zapela u snijegu, te praktički stala na gol-liniji i "pričekala" igrača Bayera da ju izbije.

Hannover je golovima u 51. i 73. minuti utakmice poravnao na 2:2, ali je Havertz donio pobjedu Bayeru u 87. minuti. Tim golom Hannover je ostao velikih pet bodova od mjesta koje vodi u doigravanje za ostanak, a do kraja je ostalo devet kola.