abraham izvukao plavce

Chelsea i Southampton posljednji su sudionici četvrtfinala FA Cupa

Poznati su svi četvrtfinalni parovi engleskog FA Cupa nakon što su Chelsea i Southampton izborili prolaz.

Nogometaši Chelsea i Southamptona posljednji su putnici u četvrtfinale engleskog FA kupa.

Chelsea je u susretu osmine finala na gostovanju pobijedio Barnsley sa 1:0, a pogodak odluke zabio je Tammy Abraham u 64. minuti. Mateo Kovačić je za londonske "Bluese" igrao posljednjih 10 minuta.

Zanimljivo, Chelsea je ove sezone izbacio Barnsley iz oba engleska kupa. U rujnu prošle godine Chelsea je u 3. kolu Liga kupa slavio sa 6:0, a sada u osmini finala FA kupa sa 1:0.

Southampton je četvrtfinale izborio gostujućom pobjedom protiv Wolverhamptona 2:0, a golove su zabili Ings (49) i Armstrong (90).

Ranije su plasman u četvrtfinale izborili Manchester City, Everton, Manchester United, Leicester City, Bournemouth i Sheffield City.

U četvrtfinalu će igrati Everton - Manchester City, Leicester City - Manchester United, Bournemouth - Southampton, te Chelsea - Sheffield United.

REZULTATI:

Wolverhampton - Southampton 0:2 (Ings 49, Armstrong 90)

Barnsley - Chelsea 0:1 (Abraham 64)

gol expired Može li ove nedjelje neporaženog UFC prvaka Usmana koštati pretjerano hrvanje? divider