Crveni karton Davida Luiza

Frcale iskre u londonskom derbiju, ali ni Conte ni Wenger ne mogu biti zadovoljni

Chelsea i Arsenal podijelili su bodove u derbiju 5. kola Premierlige.

U londonskom derbiju 5. kola Premierlige Chelsea i Arsenal su na Stamford Bridgeu odigrali bez pogodaka 0-0, ali na kraju obje momčadi mogu žaliti za pobjedom.

Arsenal je uspio ostati nepobijeđen kod prvaka, a mogao je i do pobjede da je šut Aarona Ramseyja pred kraj prvog poluvremena umjesto na vratnici završio u mreži. Međutim, Chelsea je također imao svoje prilike, a jednu od najvećih promašio je Pedro, koji je u prvom poluvremenu nakon proigravanja Fabregasa sam izašao pred Čecha.

Utakmica je obilovala i startovima te kartonima, ali najgore je prošao branič Chelseaja David Luiz, koji je tri minute prije kraja isključen zbog oštrog starta na Kolašincu.

Chelsea sada s 10 bodova na trećem mjestu zaostaje za vodećim Cityem (13), dok je Arsenal tek 12. sa samo 7 bodova.