Simpatična scena

VIDEO "Ancelotti, imaš žvaku?": Navijač iznenadio Realova trenera, pogledajte njegovu reakciju

Trener Carlo Ancelotti upisao je još jednu pobjedu na klupi Real Madrida u La Ligi.

Carlo Ancelotti (Foto: Afp)

Nogometaši Real Madrida slavili su na gostovanju kod Athletic Bilbaa s 2:0 u susretu španjolske La Lige, zabili su Karim Benzema i Toni Kroos, a trener Carlo Ancelotti obradovao je jednog navijača.

Tijekom susreta navijač koji je bio smješten iza klupe madridske momčadi dozvao je talijanskog trenera i zamolio ga za žvakaću gumu. Ancelotti se nije premišljao ni trenutka, izvadio je žvakaću i nasmijao navijača, koji mu je zahvalio.

Dodajmo da su domaćini u drugom dijelu susreta u potpunosti preuzeli konce igre i opasno prijetili vratima Thibauta Courtoisa, ali nisu uspjeli poravnati rezultat na 1:1.

U 90. minuti susreta Kroos je potvrdio tri pobjede Kraljevskog sastava na gostovanju u Baskiji. Hrvatski kapetan Luka Modrić ušao je u igru u 73. minuti dvoboja.

Simpatičan trenutak sa susreta možete vidjeti OVDJE.