SuperSport HNL bliži se kraju, ostalo je samo osam kola do kraja jedne od najnapetijih sezona u povijesti našeg klupskog nogometa.
Dok se Hajduk i Rijeka bore rame uz rame, Dinamo je zaostao velikih osam bodova za vodećim Hajdukom, a potresi unutar kluba ne mogu dobro donijeti u pokušaju da se obrani naslov prvaka.
Cannavarova glava je na panju, već trećeg trenera u sezoni. Ukoliko talijan dogovori sporazumni raskid ugovora, očekuje ga i bogata otpremnina.
U slučaju sporazumnog raskida, Fabio Cannavaro bi mogao dobiti otpremninu u visini šest mjesečnih plaća, što je približno 750 tisuća eura neto. Također, trebaju Modri namiriti i njegov stožer, odnosno 500 tisuća eura su njihova potraživanja.
Bjelica i dalje rekorder
Treća otpremnina nije ona najskuplja ove sezone, Nenad Bjelica je i dalje rekorder.
Prema dostupnim informacijama, Nenad Bjelica je nakon otkaza u GNK Dinamu primio otpremninu u iznosu od 1,2 milijuna eura bruto.
Sergej Jakirović je primio otpremninu u iznosu od šest mjesečnih plaća. Njegova mjesečna bruto plaća iznosila je oko 55 000 eura, što ukupno čini 330 000 eura bruto. Neto iznos, koji je primao mjesečno, bio je nešto više od 30 000 eura, pa je ukupna neto otpremnina iznosila oko 180 000 eura.
Dakle, Dinamo je samo na otpremnine potrošio ove sezone više od dva milijuna eura...