Stanišić ostao na klupi

Leipzig i Bayern podijelili bodove u derbiju kola: Gvardiol odigrao cijeli susret

Leipzig i Bayern remizirali su 1:1 u 16. kolu Bundeslige.

Olmo i Pavard (Foto: Afp)

U prvoj utakmici nastavka njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je ugostio vodeći Bayern, a dvoboj je završio podjelom bodova 1:1.

Španjolski rukometaši Španjolska, Francuska i Švedska izborile četvrtfinale Svjetskog rukometnog prvenstva divider

Bolju igru u prvom poluvremenu Bayern je okrunio pogotkom Choupo-Motinga u 37. minuti. Domaćin je izjednačio početkom drugog poluvremena, kad je Halstenberg svladao Sommera u 52. minuti.

Joško Gvardiol je za domaću momčad odigrao cijelu utakmicu, a Josip Stanišić je ostao na klupi Bavaraca.

Juventus Drakonska kazna za Juventus! Niti u najgorem scenariju nisu očekivali ovo divider

Dani Olmo je napustio igru u 83. minuti susreta.

Bayern je ostao na prvom mjestu sa 35 bodova, pet više od drugoplasiranog Freiburga koji ima utakmicu manje. RB Leipzig je treći sa 29 bodova iz 16 nastupa.